Avala Resort & Villas

4 yje
Shfaq hotelin në hartë
Përshkrimi i hotelit
Avala Resort & Villas eshte nje resort unik qe ndodhet direkt ne plazh dhe vetem 50 m larg nga Qyteti i Vjeter i Budves per nje pervoje pushimesh te klasit te pare. Ka dy restorante qe ofrojne kuzhine nderkombetare. Ju mund te shijoni pamje te shkelqyera nga deti ose mali nga dhoma juaj, e cila eshte e mobiluar ne standardet me te larta, duke perfshire nder te tjera nje televizor me flatscreen, linje telefonike dixhitale dhe qasje ne internet wifi.  Resorti ofron dy pishina te jashtme, nje zone te madhe spa me nje pishine te brendshme te hapur gjate gjithe vitit si dhe nje palester.

Shërbimi i hotelit

  • Kafshet nuk lejohen
  • Fitness
  • Restaurant
  • Sauna

Shërbimi në dhomë

  • housekeeping
  • Bar
  • Baby cot